Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia
  • rok 2013/2014

KLASY I - III

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

  • Szymon Rossa kl. 3a – wyróżnienie

 

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Danielewicz Wojciech kl. 3b - wyróżnienie

 

Dzielnicowy Konkurs ortograficzny „Ortografek”

  • Alan Chajęcki  3C  - III miejsce
  • Wojciech Danielewicz  kl. 3c - wyróżnienie 

 

Dzielnicowy Konkurs wiedzy „Omnibus – wiem …prawie wszystko”

  • Wojciech Danielewicz kl. 3c - wyróżnienie
  • Helena Miękina kl. 2c - wyróżnienie 
     

Dzielnicowy konkurs matematyczny „Liczydełko 2014”

  • Bartosz Łojek kl. 3a - wyróżnienie 

 

Dzielnicowy Konkurs matematyczny „W labiryntach matematyki” II etap szkolny

  • Bartosz Łojek  kl. 3a – 1 miejsce
  • Wojciech Danielewicz kl. 3c – 1 miejsce

 

Dzielnicowy Konkurs Historyczny

  • Wiktoria Gabryjeluk kl. 2c - 1 miejsce

 

Dzielnicowy Konkurs Czytelniczy „Znane i nieznane”

  • Helena Miękina kl. 2c - wyróżnienie
  • Igor Majchrzak kl. 2d - wyróżnienie

 

 

 KLASY IV – VI

 

 

III etap Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

  • laureaci: Laura Hoang 6b oraz Kuba Owczarek 6a

 

III etap Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego

  • laureat: Grzegorz Łojek 6b

 

III etap Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego

  •  laureatka: Aleksandra Szczerba 5b

 

 III etap Kuratoryjnego Konkursu miniLOGIA 11

  •  laureat - Jakub Owczarek z klasy 6a

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Grzegorz Łojek- nagroda główna

  • Danielewicz Jakub - wyróżnienie

  • Owczarek Jakub - wyróżnienie

  • Kot Szymon- wyróżnienie

 

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

  • laureat: Helena Kordasiewicz III m. oraz Krzysztof Dyrda V m. 

 

Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych

 

„Grafika z żółwiem”

  • wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych Jakub Owczarek z klasy 6a

 

Mokotowski Konkurs im. J. Śniadeckiego

  • wyróżnienie: Mateusz Rudek IVb oraz Laura Hoang VIb

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

  • wyróżnieni: Lena Piskorz IVd, Mateusz Rudek IVb, Mateusz Ogniewski IVd, Borys Puczko-Szymański IVd, Stanisław Terpiłowski IVb, Jakub Owczarek VIa, Krzysztof Dyrda Via, Ignacy Chełstowski VIb, Grzgorz Łojek VIb

 

Konkurs Staś

  • wyróżnienie: Jakub Owczarek VIa

Mokotowski Turniej Koszykówki

  • IV miejsce dziewcząt

 

Mokotowski Turniej Piłki Ręcznej

  • II miejsce chłopcy
  • III miejsce dziewczęta
     

Mokotowski Turniej Piłki Nożnej

  • II miejsce dziewczęta

 

Mokotowskie Turniej Łyżwiarski

  • I miejsce chłopcy
  • III miejsce dziewczęta

 

XIV Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”

  •  Aleksandra Szczerba otrzymała tytuł laureatki

 

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego  The Bat Kid

I miejsce: Karolina Popis – kl. 6b 

               Julia Domańska – kl. 6b

                Zofia Smolik – kl. 5d

 

III miejsce: Stanisław Terpilowski  - kl. 4b

 

Warszawski konkurs – Fun with math – matematyka po angielsku

  • Karolina Popis, Julia Domańska i Laura Hoang z kl. 6b – przeszły do 2 etapu

 

Konkurs dzielnicowy Nasze Mazowsze- „Najpiękniejsze zabytki Warszawy"

  •  wyróżnienie: Laura Hoang kl. 6b

 

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Bohaterowie naszych bajek”

  • I miejsce: Sabina  Ocaya- Gamon
  • II miejsce: Wiktoria Waś

 

Konkurs Plastyczny „Nasza Syrenka”

  • II  miejsce: Pola Łakow 4b
  • III miejsce: Emilka Kot 5d
czytaj więcej
czytaj więcej
czytaj więcej
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |
Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl