Jesteś tu: » Strona główna » Strona gółwna wcześniejsze

W sobotę 13 kwietnia odbyły się na terenie szkoły XXI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK. Nasi uczniowie brali udział w zabezpieczeniu imprezy. Na kilka godzin przeobrazili się w Duszki. Każda para Duszków miała pod opieką patrol składający się z gimnazjalistów lub licealistów. Zadaniem uczniów było dopilnować, żeby patrol przez nich prowadzony trafił do odpowiedniego punktu zadaniowego, nie kontaktował się z pozostałymi grupami i przestrzegał regulaminu zawodów.

XXI Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK
  • Aktywna przerwa

"Aktywna przerwa" jest akcją organizowaną raz w tygodniu w ramach "Promocji zdrowia" w 3 grupach wiekowych: klasy 0 - 1, 2 - 3, 4 - 6.

Aktywna przerwa
  • Warsztaty mydlane

Dzisiaj odbyły się warsztaty „Mydlana Piana”. Poznawaliśmy tajniki wykonania zdrowego mydła glicerynowego. Wybieraliśmy kształty, kolory, zapachy i ozdoby. Każdy uczestnik warsztatów wykonał mydło według własnego pomysłu.

Warsztaty mydlane
  • Konkurs fotograficzny - wyniki

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W POSZUKIWANIU WIOSNY

Kochani! Bardzo cieszymy się z aktywnego udziału w konkursie. Prace, które przygotowaliście, były przepiękne. Wykonane przez Was zdjęcia świadczą o dużej spostrzegawczości i wrażliwości. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.

WYNIKI i FOTO

Konkurs fotograficzny - wyniki
  • Dzień Ziemi

W piątek odbył się w szkole Dzień Ziemi.
Wraz z dniem 1 lipca obowiązywać będą w Warszawie nowe zasady segregowania śmieci. Temu właśnie zagadnieniu poświęciliśmy tegoroczne zawody.