Jesteś tu: » Strona główna » Z życia klas 2016/2017 » KLASA 3B
  • W kinie LUNA

3B Tomek

Pojechaliśmy autobusem do kina „Luna” na przedstawienie pod tytułem „Zuzia i jej tajna misja”. Były długie przerwy ale warto było czekać. Było fajne a nawet bardzo fajne przedstawienie.

• Żywioły

3b Julia P Andżelika P Rozalia N Hania O

Żywioły

Dnia mówiliśmy o żywiołach. Na następny tydzień przynieśliśmy materiały i robiliśmy prace mieliśmy zrobić siebie jako żywioł. Później pani zawiesiła je na tablicy korkowej. Potem inna Pani pochwaliła naszą klasę. I wszyscy dostali po ocenie A+.

• Zielona szkoła

3b Hania M, Julka W, Ola Z i Tosia D

5 dniowa wycieczka

Tym razem byliśmy w Murzasichle. Nocowaliśmy w pensjonacie „ U Ziomka .” Poszliśmy do muzeum K. Makuszyńskiego i wjechaliśmy na Gubałówkę. Byliśmy w parku linowym. Wieczorem paliliśmy ognisko i jedliśmy kiełbaski. Byliśmy  także w Dolinie Kościeliskiej. Naszą przewodniczką była pani Ania. Doprowadziła nas do samego schroniska. Na wycieczce miło spędziliśmy czas.