Jesteś tu: » Strona główna » Z życia klas 2019/2020 » Klasa 2c

Na dzisiejszej lekcji samodzielnie pisaliśmy teksty o jesieni. Poprawione teksty zostały przepisane i wydrukowane. Potem zostały zilustrowane.

Teksty o jesieni
czytaj więcej

Dzis na lekcji plastyki układaliśmy kompozycje z zasuszonych liści.

Kompozycje
czytaj więcej

Podczas kolejnych warsztatów ze zgromadzonych  produktów przygotowaliśmy drugie śniadanie: pastę (ozdrobnione jajko, awokado, szcztpiorek, jogurt, sól i pieprz), sałatkę (roszponka, gruszka, mozzarella, granat, pestki słonecznika, oliwa, sól i pieprz) oraz koktajl (banan, kiwi). Po przygotowaniu wspólne śniadanie. Bardzo smaczne.

Wiem, co jem - drugie śniadanie
czytaj więcej
  • Wiem, co jem

Dziś podczas warsztatów "Wiem, co jem" rozmawialiśmy o właściwym odzywianiu. Budowaliśmy piramidę zdrowia.

Wiem, co jem

8 XI pojechaliśmy na farmę "Cztery pory roku" w Powsinie, by wziąć udział w warsztatach "Święto dyni". Najpierw zjedliśmy drugie śniadanie. Potem oglądaliśmy różne zwierzęta: króliki, swinki, kury, kaczki, indyki, owce, kozy, kucyki i inne. Następnie spotkaliśmy się z Farmerką, która opowiadała nam i pokazła różne warzywa. W tym gigantycznego buraka. Następnie udaliśmy się do pracowni itam przygotowaliśmy sok dyniowo-marchwiowo-jabłkowy. Pyszny! Podczas zajęć plastycznych ozdabialiśmy dynie. Był też czas na zabawę na powietrzu. To była bardzo udana wycieczka.

Wycieczka do Powsina
czytaj więcej
| Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |
Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl