Jesteś tu: » Strona główna » Multimedialna sala dla seniora i krasnala!!!

Multimedialna sala dla seniora i krasnala!!!

Szanowni Państwo,

W ramach Budżetu Partycypacyjnego dla Warszawy na 2015 rok – Prezydium Rady Rodziców przy wsparciu Dyrekcji Szkoły przygotowało i złożyło projekt pod nazwą:

”Multimedialna sala dla seniora i krasnala”.

Przeczytaj koniecznie i wesprzyj nasz projekt:

www.multisala.pl

Jest to projekt na zaadaptowanie budynku przylegającego do budynku Szkoły Podstawowej nr 212 (remont, potrzebne instalacje, wyposażenie, przystosowanie dla osób niepełnosprawnych) i urządzenie w nim pracowni multimedialnej. Taki obiekt mógłby służyć do prowadzenia zorganizowanych zajęć dla uczniów naszej szkoły i innych szkół podstawowych z okolicy,  dla dzieci uzdolnionych informatycznie, dla mam z małymi dziećmi, pragnących wrócić na rynek pracy, dla seniorów oraz dla osób niepełnosprawnych. W naszej okolicy nie ma dotychczas podobnego obiektu.

O powodzeniu projektu będzie decydowała ilość głosów poparcia oddanych przez mieszkańców Warszawy w terminie od 20 do 30 czerwca 2014 roku. Informacje o sposobie głosowania zamieścimy na naszej stronie internetowej.

Zachecamy do zapoznania sie z wnioskiem budżetu partycypacyjnego opracowanego przez środowiska szkolne.

Bardzo prosimy o zaangażowanie i wsparcie projektu.