Jesteś tu: » Strona główna » VI Forum Edukacyjne

VI Forum Edukacyjne

6 czerwca 2014r.  przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego: Helena Kordasiewicz (VIA), Sylwia Paśniczek (VIA), Weronika Zalewska (VIC) i Paulina Zemlik (VIC) pod opieką p. Elżbiety Mościckiej, jako jedna z dwóch warszawskich szkół podstawowych reprezentowały nas na VI.  Warszawskim Forum Edukacyjnym.

Tegoroczne spotkanie odbywało się pod hasłem „Szkoła i jej partnerzy – rola ośrodków edukacyjnych w podnoszeniu jakości pracy dydaktycznej i wychowawczej”. Stoisko wystawowe przygotowaliśmy wspólnie z wieloletnim sprzymierzeńcem i partnerem szkoły - Stowarzyszeniem Aktywni dla Stegien, z którym realizujemy wiele przedsięwzięć, np. Festyn Rodzinny, Klub młodego matematyka, warsztaty bębniarskie, wyprzedaż garażowa.

Dla naszych uczniów udział w Forum Edukacyjnym stanowi nie tylko duże wyróżnienie w środowisku, ale jest także doskonałą formą zaprezentowania swoich pasji i sukcesów.