Jesteś tu: » Strona główna » zapytanie ofertowe

zapytanie ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE

na podstawie art. 4 pkt. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych

Szkoła Podstawowa Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej  w Warszawie zwraca się  z prośbą o przedstawienie oferty na poniżej opisany przedmiot zamówienia;

‘’Kursy komputerowe dla seniorów, dorosłych i dzieci’’ w  budynku Szkoły Podstawowej Nr 212 im. Krystyny Krahelskiej  w Warszawie mieszczącego się przy ul. Czarnomorska 3 w okresie  od 01.02.2018 r. do 31.12.2018 r.  Szkolenia realizowane są w ramach Budżetu Partycypacyjnego na rok 2018

1)    Ilość godzin szkoleń  – 338 godzin lekcyjnych na sumę 33012,00  zł  ( wynagrodzenie prowadzącego i ewentualnego asystenta)

2)    Termin realizacji ; luty – grudzień 2018r.

3)    Zakres-  projekt obejmuje cykl szkoleń komputerowych dla różnych grup wiekowych;

a)    Dzieci od 6 roku życia, "Zabawa w programie" – zajęcia dla najmłodszych od lat 6 z udziałem rodziców. ( 26 spotkań po 1 godzinie lekcyjnej, w sumie 26 godzin)

b)    Dzieci od 7 roku życia, "’Podstawy programowania dla dzieci od lat 7" (Nauka programowania przez zabawę w środowisku SCRATCH, 13 spotkań po półtorej godziny, w sumie 78 godzin)

c)    "Wprowadzenie do darmowej platformy KHANAcademy" Zajęcia przeznaczone są dla kilku odrębnych grup odbiorców; razem 26  godzin pokazów i warsztatów.

d)    "Programowania na urządzenia mobilne dla dzieci i młodzieży" 2 grupy, 8 spotkań po 3 godziny w sumie 72 godzin + 6 godzin ( spotkania pokazowe)

e)    "Obsługa komputerów dla dorosłych i seniorów" - kurs dla dorosłych i seniorów z obsługi podstaw komputera. 10 grup, każda grupa po 13 godzin spotkań trwających godzinę lekcyjną, w sumie 130  godzin.

Kwalifikacje osoby prowadzącej zajęcia; - wykształcenie wyższe informatyczne lub kursy kwalifikacyjne z zakresu informatyki lub zagadnień stanowiących przedmiot wskazanych w projekcie kursów. Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi, przygotowanie pedagogiczne.

DRUK OFERTY wraz z załącznikami prosimy przesłać:

pocztą elektroniczną na adres email: sp212kierownik@interia.pl  lub  szkolapodstawowa212@wp.pl  lub faxem na numer  22   842-22-87 wew. 13

do dnia 02.02. 2018r. do godziny 12 00