Jesteś tu: » Strona główna » Kiermasz Samorządu

Kiermasz Samorządu

Kiermasz wielkanocny

6 marca odbył się nietypowy kiermasz, zainspirowany przez p. Katarzynę Mściwujewską.  Można było nabyć, były ozdoby świąteczne, wykonane przez uczniów. Szczególną pomysłowością wykazali się uczniowie klas młodszych, którzy przygotowali pisanki, króliczki i karty świąteczne. W sprzedaż ozdób zaangażowali się członkowie Samorządu Uczniowskiego z klas 6b i 6d.

Rodzice, jak zwykle, okazali się dużą hojnością. Zebrano ponad 300 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na częściowe zakupienie materiałów, potrzebnych na wyremontowanie szkolnej biblioteki. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, KTÓRZY WSPARLI NASZ KIERMASZ!!  ŻYCZYMY ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!!

A. Z.