Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » rok 2012/2013

rok 2012/2013

KLASY I - III

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

  • Wojciech Danielewicz  2c - bardzo dobry
  • Borys Puczko – Szymański 3b– wyr.
  • Mateusz Rudek 3b – wyr.
  • Joanna Radzik 3e – wyr.
  • Natalia Dołkowska 3c – wyr.
  • Bartosz Łojek 2a – wyr.
  • Tomasz Rossa 2a – wyr.

 

Dzielnicowy Konkurs ortograficzny „Ortografek”

  • Maksym Bieńkowski 3b – 1 m
  • Bartosz Zwierzchowski 3a – wyr.
  • Alicja Ostrowska 3a – wyr.
  • Julia Dumiszewska 3e – wyr.

 

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią za pan brat” dla uczniów kl. III Szkół Podstawowych m. st. Warszawy

  • Maksym Bieńkowski 3b – 2 m

 

Dzielnicowy Konkurs wiedzy „Omnibus – wiem …prawie wszystko”

  • wyróżnienie - Mateusz Jaroszuk 3b – wyr.

 

Dzielnicowy konkurs matematyczny „Liczydełko 2013”

  • Borys Puczko – Szymański 3b – 3 m
  • Mateusz Rudek 3b – wyr.
  • Daria Nieżurawska 3e – wyr.

 

Dzielnicowy Konkurs matematyczny „W labiryntach matematyki”

  • Bartosz Łojek  2a – 2 m
  • Wojciech Danielewicz 2c – 2 m

 

Dzielnicowy konkurs „Poeci dzieciom”

  • Bartosz Zwierzchowski 3a – 2 m
  • Natalia Dołkowska 3c – wyr.
  • Zuzanna Michaś 3c – wyr.

 

Dzielnicowy konkurs plastyczny „Masze Mazowsze”

  • Roksana Klimek 3e – wyr.

 

Dzielnicowy Konkurs plastyczny twórczości Juliana Tuwima

  • Helena Miękina 1c – wyr.

 

Dzielnicowy Konkurs plastyczny „Nasza Syrenka”

  • Małgorzata Majchrzak 3a – 1 m
  • Weronika Szymańska „0” – wyr.

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik 2013”

  • Szymon Rossa 2a – nagroda

 

Olimpiada języka angielskiego

  • Stanisław Terpiłowski 3b – wyróżnienie

 

Międzyświetlicowy konkurs recytatorski

  • II miejsce Michał K. z kl. 1c 
  • wyróżnienie Martyna z kl. 2c
  • wyróżnienie Mateusz z kl. 3b

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Pisanka wielkanocna”

  • I miejsce dla Marysi z kl. 3a
  • III miejsce dla Sabiny z kl. 3d

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny „Moja mama”

  • nagroda dla Oli z kl. 3a

 

Międzyświetlicowy konkurs fotograficzny „Zima w obiektywie

  • I miejsce Michał K. 1c
  • II miejsce Kacper A. 3a
  • III miejsce Magda 2d

 

Międzyświetlicowy konkurs plastyczno-techniczny „Eko-ludki”

  • wyróżnienie dla Michała K. z 1c
  • II miejsce dla Wiktorii z 2d

 

KLASY IV – VI

 

III etap Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego

  • laureat Dawid Dudek z kl. VI a

 

III etap Kuratoryjnego Konkursu Przyrodniczego

  • laureatka Ewelina Wiśniewska z klasy VI b

 

 III etap Kuratoryjnego Konkursu miniLOGIA 11 Grafika w Logo

  •  laureat Jakub Owczarek z klasy 5a

 

 Mokotowski Konkurs im. J. Śniadeckiego

  • I miejsce –Dawid Dudek VI a
  • II miejsce Anna Hoang VI c
  • wyróżnienie : Gabriela Południuk VI b, Grzegorz Łojek V b, Martyna Maziukiewicz IV

 

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

  • jedna ocena bardzo dobra i 16 wyróżnień

 

Konkurs Mały Pitagoras

  • wyróżnieni: Dawid Dudek 9/10 pkt i Anna Hoang 6/10 pkt  oraz Mateusz Grzebielec 5/10

 

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • nagroda: Grzegorz Łojek z kl. V b
  • wyróżnienie: Szymon Kot z kl. V c

 

 

Konkurs informatyczny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

 

„Żółw w objęciach Pythona”

 

  • wyróżnienie w kategorii szkół podstawowych Jakub Owczarek z klasy 5a
  • laureat w kategorii gimnazjum Jakub Owczarek z klasy 5a

 

 

II miejsce w Mokotowskim Turnieju Piłki Nożnej - dziewczęta

 

III miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej - dziewczęta

 

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl