Jesteś tu: » Strona główna » certyfikaty » CERTYFIKAT SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ UZDOLNIONYCH

CERTYFIKAT SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ UZDOLNIONYCH

26 października 2015 roku w Centrum Nauki Kopernik odebraliśmy przedłużenie Certyfikatu "WARS i SAWA".
Jesteśmy jedną z czterech szkół na Mokotowie,
która w tym roku odebrała bezterminowe przedłużenie Certyfikatu "WARS i SAWA".

Przedłużenie Certyfikatu jest ukoronowaniem pracy całego środowiska naszej szkoły. Mamy wspaniałych uczniów - mądrych, kreatywnych, aktywnych, otwartych na innych. Staramy się wspierać ich, pomagać im rozwijać zainteresowania, osiągać liczne sukcesy w różnych dziedzinach wiedzy.

8 października 2012 nasza szkoła otrzymała z rąk pani Gronkiewicz-Walc
Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa".

Certyfikat jest ukoronowaniem pracy całego środowiska naszej szkoły. Każdego dnia staramy się wspierać naszych uczniów, pomagać im rozwijać zainteresowania. O naszej skuteczności świadczą liczne sukcesy osiągane przez uczniów w różnych dziedzinach wiedzy.

Weszliśmy w XXI wiek. Wyznacznikiem czasu staje się potrzeba szczególnej dbałości o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Szkoła powinna wzbogacać ich osobowość, promować aktywność i kreatywność, uczyć samodzielności i odpowiedzialności, wyzwalać ich potencjał twórczy.

"Picasso kiedyś powiedział Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Największy problem,
to zachować w sobie artystę w trakcie dorastania." [TEDTalks Ken Robinson]. Naszym zadaniem jest stworzenie każdemu dziecku takich warunków, które umożliwią mu maksymalny rozwój, sprawią by czerpał radość z TWORZENIA.

W bieżącym roku szkolnym będziemy kontynuować realizację „Szkolnego Programu Wspierania Uzdolnionych”.