Jesteś tu: » Strona główna » Strona gółwna wcześniejsze » CERTYFIKAT SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ UZDOLNIONYCH

CERTYFIKAT SZKOŁY WSPIERAJĄCEJ UZDOLNIONYCH

8 października 2012 roku nasza szkoła otrzymała

Certyfikat  Prezydenta m.st. Warszawy "Wars i Sawa"

za realizację programu wspierającego uczniów uzdolnionych.

Uroczystość miała miejsce w Centru Nauki Kopernik. Certyfikat Prezydenta m.st. Warszawy WARS i SAWA przyznano szkołom, które uzyskały akceptację Kapituły.

Transmisja:http://www.popler.tv/BEWarszawa

Certyfikat jest ukoronowaniem pracy całego środowiska naszej szkoły. Każdego dnia staramy się wspierać naszych uczniów,    pomagać im rozwijać zainteresowania. O naszej skuteczności świadczą liczne sukcesy osiągane przez uczniów w różnych dziedzinach wiedzy.

Weszliśmy w XXI wiek. Wyznacznikiem czasu staje się potrzeba szczególnej dbałości o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Szkoła powinna wzbogacać ich osobowość, promować aktywność i kreatywność, uczyć samodzielności i odpowiedzialności, wyzwalać ich potencjał twórczy.

"Picasso kiedyś powiedział Wszystkie dzieci rodzą się artystami. Największy problem,
to zachować w sobie artystę w trakcie dorastania." [TEDTalks Ken Robinson]. Naszym zadaniem jest stworzenie każdemu dziecku takich warunków, które umożliwią mu maksymalny rozwój, sprawią by czerpał radość z TWORZENIA.

W bieżącym roku szkolnym będziemy kontynuować realizację „Szkolnego Programu Wspierania Uzdolnionych”.