Jesteś tu: » Strona główna » Z życia klas 2016/2017 » KLASA 3C » Nasze ferie - samodzielne teksty

Nasze ferie - samodzielne tekstyZ dziennika klas 3c

27 luty 2017r.


JAK SPĘDZILIŚMY FERIE ZIMOWE


 

W czasie ferii byłam w Afryce na Zanzibarze. Tam pływałam, opalałam się i jeździłam na motorkach. Byłam w farmie przypraw. Najbardziej podobała mi się tam trawa cytrynowa. Byłam też w Stone Town - Kamienne Miasto i kupowałam pamiątki. I tak minęło osiem dni. W drodze powrotnej musiałam spędzić jeden dzień w Dubaju. W tym dniu widziałam największy na świecie budynek o nazwie Burj Khalifa, byłam na 124 piętrze. Widziałam też największe centrum handlowe na świecie, w w nim było największe akwarium na świecie. Bardzo mi się podobało w czasie ferii. 

Majka

 

 


 

 W czasie ferii zimowych byłem na obozie „Korneluk” w Dusznikach Zdrój. Jeździłem tam na nartach. W sobotę pojechaliśmy do Pragi czeskiej. Kiedy byliśmy w Pradze zwiedzaliśmy: Most Karola,rynek praski i Złotą uliczkę. Przedostatniego dnia była olimpiada narciarsko – snowboardowa. W olimpiadzie chodziło o to, żeby mieć jak najlepszy czas w zjeździe z górki. W czasie ferii zimowych było bardzo fajnie. 

 

Kuba KlimkowskiDwa najwspanialsze dni ferii spędziłam wesoło. Pierwszy najwspanialszy dzień ferii spędziłam z przyjaciółką Sarą. Byłyśmy na górce i zjeżdżałyśmy na dece i sankach. Było bardzo fajnie i wesoło, bo dobrze się bawiłyśmy. Drugi najwspanialszy dzień ferii spędziłam z przyjaciółką Dominiką. Przyjechała do mnie z Wawra, żeby się ze mną zobaczyć. Wspominałyśmy najlepsze momenty, kiedy jeszcze mieszkała na Stegnach. To były najlepsze ferie w moim życiu.


Wiktoria

 

Pierwszy tydzień ferii spędziłam w domu. A drugi tydzień spędziłam u babci. Bawiłam się z moim psem, nauczyłam się pompować balony. Przez tydzień moja babcia zobaczyła, jaki to obowiązek mieć psa. Ale jednocześnie polubiła go. Moja kuzynka pojechała w góry, więc musiałam z babcią opiekować się jej domem. Przychodziłam karmić jej chomika i robiłam różne inne rzeczy. I tak spędziłam ferie.

 


Julia S.

 

 

W czasie ferii byłem na obozie karate w Białce Tatrzańskiej. Jak sama nazwa wskazuje na obozie było dużo karate ale jeździliśmy też na nartach i snowboardach. Pewnego dnia poszliśmy na basen i było tam bardzo gorąco, ponieważ woda wypływała prosto spod ziemi. To były udane ferie.

 

 

 

Michał

 

 

W czasie ferii pojechałam do Krynicy Zdrój, a drugiego dnia ferii byłam na sankach. Jeszcze schodziłam z mamą i tatą z Góry Parkowej. Następnego dnia bawiłam się na pięknym śniegu. Było bardzo fajnie. 

 

Zuzia

 

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl