Jesteś tu: » Strona główna » Z życia klas 2016/2017 » KLASA 3C » Koniec roku szkolnego 2016_2017

Koniec roku szkolnego 2016_2017

Uczniowie wyróżnieni:

1. Bielak Stanisław
    2. Iwańska Olga
    3. Jędrzejczyk Jagoda
    4. Klimkowski Jakub
    5. Łyjak Michał
    6. Okoń-Betcher Weronika
    7. Pękała Lena
    8. Szabunio Zofia
    9. Zakrzewska Maja

GRATULUJEMY!!

Kochani!

Dziękuję Wam bardzo za dzisiejsze występy – śpiew i recytacje. Jestem z Was dumna!

Bardzo dziękuję za album z Waszymi zdjęciami i listami. Sprawiliście mi nim ogromną radość. Oglądanie Waszych uśmiechniętych twarzy, zdziwionych, zachwyconych i śmiejących się oczu zawsze będzie przypominało mi wspólnie spędzone chwile i te trzy lata, które tak szybko minęły.

Dziękuję Wam za trzy lata pracy. Wykazaliście się nie tylko wiedzą, pomysłowością, zaradnością i aktywnością. Byliście koleżeńscy i uczynni. Wielu z Was wytrwale pokonywało wszelkie trudności. Jedni związane z codzienną nauka inni w poszerzaniu swojej wiedzy. Warto było! Świadczą o tym cenzurki i NAGRODY!  Jestem z Was dumna!

Przed nami wakacje! Wypoczywajcie, cieszcie się każdą chwilą tego lata. Życzę Wam cudownych wakacji, pełnych słońca i radości, wielu wspaniałych przygód oraz grona nowych przyjaciół. Wróćcie do szkoły pełni radości i zapału do pracy w klasie czwartej. Trzymam za Was kciuki! Powodzenia!

Wasza wychowawczyni

M. Tkacz-Rutkowska

Dziękuję bardzo Rodzicom i Babciom.

Wspomagaliście mnie Państwo we wszystkich działaniach związanych z życiem klasy. Zawsze mogłam na Państwa liczyć. Bez Państwa wsparcia i życzliwości byłoby mi bardzo trudno wypełnić zadania wychowawcy klasy. Jeżeli będą Państwo potrzebowali wsparcia lub pomocy w działaniach na rzecz dzieci - zapraszam. W miarę swoich możliwości będę starała się pomóc. Jeszcze raz dziękuję i życzę Państwu udanego urlopu!

M. Tkacz-Rutkowska