Jesteś tu: » Strona główna » Kadra » Grono pedagogiczne

Grono pedagogiczne

  

 

 

  

NAUCZYCIELE:

/według specjalizacji/ 

 

  • Hanna Buczyńska edukacja wczesnoszkolna
  • Katarzyna Choma edukacja wczesnoszkolna
  • Renata Czerwińska edukacja wczesnoszkolna
  • Justyna Dąbrowska edukacja wczesnoszkolna
  • Agnieszka Głombicka  edukacja wczesnoszkolna
  • Natalia Gosławska edukacja wczesnoszkolna
  • Elżbieta Kotarska edukacja wczesnoszkolna, etyka
  • Beata Niewińska-Dominiak edukacja wczesnoszkolna
  • Anna Osmycka edukacja wczesnoszkolna
  • Bożena Ostrejko edukacja wczesnoszkolna
  • Ewa Rozwadowska edukacja wczesnoszkolna
  • Dorota Werle edukacja wczesnoszkolna, etyka
  • Magdalena Woźniak edukacja wczesnoszkolna

 

  • Elżbieta Mościcka język polski
  • Jagoda Bielacz  język polski
  • Patrycja Barylski język polski
  • Beata Wawryniuk  język polski
  • Anna Zawadzka język polski
  • Małachowska-Wójcik Renata język polski
  • Cisek Jolanta język angielski
  • Virgunia Schulte język angielski
  • Joanna Sadowska język angielski
  • Halina Wygowska język angielski
  • Cezaty Jóźwiak język angielski
  • Joanna Gębusia język angielski, plastyka
  • Marta Smolec język niemiecki
  • Magdalena Teusz historia, język angielski
  • Alicja Krasnodębska historia
  • Przemysław Karpiński matematyka
  • Iwonna Kilińska matematyka
  • Jolanta Kobylińska matematyka
  • Katarzyna Łepecka  matematyka 
  • Paweł Hruban fizyka
  • Sylwia Marcinkowska chemia
  • Natalia Gromadzka przyroda, geografia
  • Zbigniew Kuszmierek geografia, matematyka
  • Godzisz - Gnoza Marta przyroda, biologia
  • Joanna Kulikowska informatyka
  • Paulina Kędzierska informatyka
  • Małgorzata Tkacz - Rutkowska informatyka
  • Andrzej Kamil Drabik muzyka, plastyka
  • Katarzyna Szelągowska technika, wychowanie fizyczne
  • Jadwiga Milewicz religia
  • Ks. Rafał Zalewski religia
  • s. Teresa Piecuch religia
  • Monika Malesa religia
  • Tomasz Borowik wychowanie fizyczne
  • Renata Janukowicz wychowanie fizyczne
  • Jolanta Łoch wychowanie fizyczne
  • Andrzej Strzemiński wychowanie fizyczne
  • Izabella Łysiak WDŻ

 

  • Ewa Choromańska bibliotekarz
  • Małgorzata Ściślewska-Kotarska bibliotekarz
  • Karolina Motławska pedagog 
  • Maria Cygan psycholog
  • Weronika Iracka psycholog
  • Dorota Zamiecka reedukator
  • Agnieszka Pawluczuk terapia pedagogiczna
  • Ewelina Obarska logopeda
  • Angelika Talarek logopeda
  • Zbigniew Kuszmierek nauczyciel wspomagający
  • Martyna Stroczyńska nauczyciel wspomagający
  • Wioleta Witkowska nauczyciel wspomagający
  • Michał Pałaszyński nauczyciel wspomagający
  • Anna Cieślak nauczyciel wspomagający
  • Weronika Jagielińska nauczyciel wspomagający
  • Ewa Zaborska nauczyciel wspomagający
  • Agnieszka Szuba nauczyciel wspomagający
  • Sylwia Drewniak nauczyciel wspomagający
  • Edyta Drozd  nauczyciel wspomagający

 

  • Dorota Świderska kierownik świetlicy
  • Barbara Jodłowska świetlica
  • Lidia Szaniawska świetlica 
  • Magdalena Woźniak świetlica
  • Lidia Niepokólczycka - Niedźwiecka świetlica
  • Anna Teledzińska świetlica
  • świetlica 
  • Wioleta Witkowska świetlica
  • Małgorzata Wojtaś świetlica
  • Anna Cieślak świetlica        
  • świetlica                            
  • Karolina Paradowska świetlica
  • Agnieszka Sikora świetlica
  • Andrzej Strzemiński świetlica
  • świetlica
  • Anna Pająk świetlica
  • Aleksandra Żywiecka świetlica

 

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl