Jesteś tu: » Strona główna » Galeria » Szkolna kawiarenka

Szkolna kawiarenka

We wtorek w dniu zebrań uczniowie z klas czwartych i piątych zorganizowali szkolną kawiarenkę. Razem z rodzicami przygotowali pyszne ciasta, które cudownie komponowały się na przepięknie zastawionym stole. Podczas spotkania można było zważyć podręcznik do przyrody. Okazało się, że jego waga to ponad 40 dag! Jak to dobrze, że już wkrótce nie będziemy musieli  go nosić. I chociaż było dużo pracy, wszyscy świetnie się bawili.

Przy okazji chcielibyśmy jeszcze raz serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom, którzy nam pomogli. Dziękujemy za pomoc przy pieczeniu ciast, za obrusy, zastawę, za pomoc przy sprzątaniu i noszeniu stolików. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom i Pracownikom Szkoły, za finansowe wsparcie naszej akcji. Dzięki Wam możliwy będzie zakup podręczników dla klas czwartych, a może (przynajmniej częściowo) dla klas piątych.

Dziękujemy!