Jesteś tu: » Strona główna » Galeria » Dzień Zdrowego Jedzenia

Dzień Zdrowego Jedzenia

18 listopada odbył się, kolejny już, Dzień Zdrowego Żywienia. Tegoroczne hasło „ Z warzywami żyję z zgodzie, jem je co dzień” zainspirował uczniów i rodziców do przygotowania przekąsek, potraw i napojów na bazie warzyw.

Przygotowane przez klasę stoiska były nie tylko niezwykle estetyczne, ale znajdowała się na nich moc zdrowych potraw, którymi zachwycała się w trakcie degustacji komisja oceniająca  oraz wszyscy uczniowie klas IV – VI, rodzice i nauczyciele. Przedstawiciele klas promowali zdrową żywność także poprzez wręczanie przybyłym przepisów na zróżnicowanie, warzywne potrawy. Uczniowie po raz kolejny wykazali się pomysłowością, inwencją twórczą i pracowitością. Na koniec pani Dyrektor podziękowała wszystkim za zaangażowanie oraz  nagrodziła najbardziej twórcze klasy.

I miejsce zajęła klasa 5b i 4d.