Jesteś tu: » Strona główna » Galeria » Wizyta w Art School

Wizyta w Art School

Wizyta w nietypowej szkole

17 lutego uczniowie klasy 6 b udali się na zajęcia, które miały miejsce w Szkole Artystycznej Tetiany Galitsyny, zwyciężczyni jednej z edycji telewizyjnego show „Mam talent”. W czasie spotkania uczestnicy, pod okiem instruktorów, projektowali piaskowe kompozycje. Okazało się, że czasem, zupełnie nieoczekiwanie, powstawały z nich małe dzieła sztuki. Potem odbyły się zajęcia języka angielskiego połączone z plastyką, w czasie których można było podszlifować sztukę konwersacji w obcym języku, a przy okazji dobrze się bawić. Na koniec właścicielka szkoły, pani Tetiana, pokazała uczestnikom namiastkę swojego talentu, ucząc ich jak profesjonalnie  „malować” piaskiem. Wszyscy uczniowie zgodnie stwierdzili, że były to oryginalne, wesołe i pouczające zajęcia.