Jesteś tu: » Strona główna » Galeria » Pokaz ekomody

Pokaz ekomody

9 kwietnia uczniowie klas 4-6 uczestniczyli w zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski pokazie oryginalnej ekomody. Zadaniem klas było wykonanie strojów z ekomateriałów i odpowiednie ich zaprezentowanie przed zgromadzoną publicznością. Uczniowska kreatywność i tym razem okazała się zaskakująca. Można było zobaczyć ekostrój wizytowy, sportowy, elegancki, domowy i inne. Ekomodele mieli ze sobą niepowtarzalne elementy garderoby oraz gadżety, od parasolek, przez torebki, po ekologiczny laptop. Każdy strój przedstawiano od strony praktycznego zastosowania, nie szczędzono jednak odpowiedniej dawki humoru. Wszyscy występujący uzyskali uznanie publiczności i zostali nagrodzeni brawami. Najbardziej kreatywne klasy zostały nagrodzone.