Jesteś tu: » Strona główna » Galeria wczesniejsze » Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

W piątek odbył się w szkole Dzień Ziemi. Wraz z dniem 1 lipca obowiązywać będą w Warszawie nowe zasady segregowania śmieci. Temu właśnie zagadnieniu poświęciliśmy tegoroczne zawody. Do dyspozycji uczniowie mieli 14 punktów z zadaniami. Brali udział w sztafecie, podczas której musieli posegregować odpady według nowych zasad, rozwiązywali krzyżówki, sprawdzali swoją wiedzę podczas quizu, próbowali zestrzelić śmieci najbardziej szkodzące środowisku, przechodzili przez skażoną rzekę, rozszyfrowywali hasła, transportowali radioaktywne odpady, uczyli się pierwszej pomocy. Dzięki Pani Halinie Wygowskiej, która w tym roku wsparła przyrodników, uczniowie mieli okazję sprawdzić również swoją wiedzę z języka angielskiego dotyczącą tematu odpadów. To tylko niektóre z zadań, z którymi musieli się zmierzyć.

Chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania klasie 6c, za pomoc w organizacji zawodów, Radzie Rodziców za sponsorowanie nagród, Harcerskim Klubom Ratowniczym: „Ochota” i „Wawer”, za szkolenie z pierwszej pomocy.

Zapraszamy do obejrzenia galerii :)