Jesteś tu: » Strona główna » Terapia pedagogiczna i SI » Terapia pedagogiczna w SP 212

Terapia pedagogiczna w SP 212

W Naszej Szkole zorganizowany jest gabinet terapii pedagogicznej mieszczący się na II piętrze sala. 68.

Wyposażony jest on w odpowiednie pomoce dydaktyczne.

Zajęcia odbywają się w małych grupach. Dostosowane są do indywidualnych  potrzeb i możliwości każdego ucznia oraz do jego tempa pracy.

Podstawową formą aktywności dziecka na zajęciach jest zabawa.

Terapia pedagogiczna odbywa się w oparciu o współpracę z pedagogiem  szkolnym, psychologiem i wychowawcami dzieci. Współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Terapia przynosi najlepsze rezultaty tedy, gdy opiera się o współpracę z Państwem, kiedy działania podejmowane na zajęciach są kontynuowane systematycznie w domu, dlatego serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

pedagog korekcyjny

Dorota Zamiecka