Jesteś tu: » Strona główna » Galeria wczesniejsze » Powitanie wiosny 4-6

Powitanie wiosny 4-6

„ Zielono nam – pierwszy dzień wiosny”

21 marca nasi uczniowie w szczególny sposób świętowali nadejście wiosny. Dzień ten upływał pod hasłem odkrywania uczniowskich talentów. Uczniowie klas IV –VI przygotowali oryginalne prezentacje kreacji wiosennych, jak też prezentowali wiersze i piosenki na temat tej pory roku. Największym talentem uczniów okazała się jak zwykle ich niezwykła pomysłowość.

Po pokazie o tematyce wiosennej, uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności z szerokiego wachlarza dziedzin, jak na przykład szermierka, gra na pianinie, taniec, śpiew (także w języku angielskim) i inne.

Dodatkowo odbyła się też rywalizacja w ramach „dnia na zielono”. Zadaniem uczniów poszczególnych klas było założenie tego dnia jak największej ilości elementów stroju w kolorze zielonym. Dzięki temu powstały ciekawe, zielono –wiosenne grupy klasowe.

Pierwszy dzień wiosny upłynął w atmosferze dobrej zabawy, a jednocześnie stał się okazją do poznania uczniowskiej inwencji twórczej.