Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » rok 2006/2007

rok 2006/2007

KLASY I - III

KONKURS PLASTYCZNY „POECI DZIECIOM”

  • Jakub Lewandowski z klasy 1a – wyróżnienie
  • Joanna Stępień z klasy 1a- wyróżnienie

KONKURS RECYTATORSKI  „POECI DZIECIOM”

  • Michalina Dylewska z klasy 2b - wyróżnienie
  • Janek Pająk z klasy 2a – wyróżnienie

 KONKURS LITERACKI „POECI DZIECIOM”

  • Zuzanna Lasecka z klasy 3a – I miejsce
  • Joanna Kowalicka z klas 3b – wyróżnienie

KONKURS RECYTATORSKI "WARSZAWSKA SYRENKA"

  • Wiktoria Gałązka z klasy Ib –I miejsce

INTERNETOWA LIGA ZADANIOWA

  • Tomasz Grześkiewicz z klasy 2a - wyróżnienie

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ
DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA

  • Koło taneczne z klas 3a i 2a – III miejsce w kategorii tańca towarzyskiego
  • klasa  1b – III miejsce w kategorii fotografii "Cztery pory roku"
  • Klasa 1a – wyróżnienie w kategorii fotografii "Cztery pory roku"

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR”

  • Tomasz Grześkiewicz z klasy 2a – nagroda
  • Mateusz Szczepański z klasy 3a - wyróżnienie

IV MOKOTOWSKI KONKURS MATEMATYCZNY
„LICZYDEŁKO 2007”

  • Mateusz Tylman z klasy 3a – wyróżnienie

KONKURS „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”

  • Marcin Pycka z klasy 1b – nagroda w kategorii plastycznej
  • Jan Mydłowski z klasy 2c – wyróżnienie w kategorii literackiej
  • Jan Pająk z klasy 2a – wyróżnienie w kategorii plastycznej
  • Jan Chełstowski z klasy 1b – wyróżnienie w kategorii plastycznej

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY „NASZA SYRENKA”

  • Wiktoria Bańska i Natalia Krasoń z klasy 3b – II miejsce w kategorii rzeźba
  • Michał Zieliński  – wyróżnienie
  • Maria Tarasewicz  – wyróznienie
  • Sandra Bilińska – wyróznienie
  • Dawid Witkowski – wyróznienie

SZKOLNY KONKURS „CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

  • Tarnowska Alicja z klasy 1b – I miejsce
  • Magdalena Bober z klasy 1b – I miejsce
  • Marchelewicz Natalia z klasy 2b – I miejsce
  • Zieliński Michał z klasy 2b – II miejsce
  • Pisarska Zofia z klasy 2b – III miejsce
  • Tarasewicz Maria z klasy 2b - wyróżnienie
  • Zielińska Joanna z klasy 2b – wyróżnienie
  • Piotrowska Agata z klasy 2b - wyróżnienie
  • Ciesielska Martyna z klasy 1a - wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS „MINI PLAYBACK SHOW”

  • Magdalena Bober i Maria Wieliczko z klasy 1b – I miejsce
  • Ratajczak Natalia z klasy 2a – I miejsce
  • Tarasewicz Maria z klasy 2b, Dylewska Michalina,
    Sioch Martyna, Zygmunt Ola z klasy 2b - I miejsce
  • Kubiak Ola z klasy 3b, Czarna Marta z klasy3b - I miejsce
  • Brauła Daniel z klasy 3b - wyróżnienie
  • Bednarczyk Olaf z klasy 3b - wyróżnienie
  • Skrzypczak Sandra z klasy2c- wyróżnienie
  • Kubik Agnieszka z klasy 2c- wyróżnienie
  • Pisarska Zofia z klasy 2b - wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY MAŁEGO SAMORZĄDU „JESIEŃ”

Klasy I

  • Krzyś Czerwiński z klasy Ic - I miejsce
  • Natalia Popis z klasy I c - II miejsce
  • Marcin Rogulski z klasy I a - III miejsce
  • Kinga Rębisz z klasy I b - III miejsce
  • Piotr Południk I a - wyróżnienie
  • Weronika Bagińska z klasy I a - wyróżnienie
  • Martyna Czubaj z klasy I c - wyróżnienie
  • Piotr Kiedrowski z klasy I b - wyróżnienie

 

Klasy II

  • Maciek Ignatowski z klasy II b – I miejsce
  • Patrycja Kalwajt z klasy II a – I miejsce
  • Marysia Tarasewicz z klasy II b – II miejsce
  • Szymon Zalewski z klasy II a – II miejsce
  • Ania Czyż z klasy II c – III miejsce
    Emilka Południk z klasy II c – III miejsce
  • Maks Świerczyński z klasy II c – wyróżnienie
  • Michalina Dylewska z klasy II b – wyróżnienie
  • Jagoda Szaluś z klasy II c – wyróżnienie
  • Kasia Osojca z klasy II a – wyróżnienie
  • Zosia Pisarska z klasy II b – wyróżnienie
  • Joasia Zielińska z klasy II b – wyróżnienie
  • Magda Rejmer z klasy II a – wyróżnienie
  • Kinga Bogumił z klasy II a – wyróżnienie
  • Paulina Sacha z klasy II c – wyróżnienie
  • Justyna Leń z klasy II c – wyróżnienie


Klasy III

  • Joasia Kowalicka z klasy III b – I miejsce
  • Marcin Stańczuk z klasy III a – II miejsce
  • Weronika Karpiejczyk z klasy III b – II miejsce
  • Sandra Bilińska z klasy III a – III miejsce
  • Zuzia Śniecińska z klasy III a – III miejsce
  • Mateusz Szczepański z klasy III a – wyróżnienie
  • Marta Czarna z klasy III b - wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS „CZY ZNASZ TĘ KSIĄŻKĘ?”

Klasy I

  • Maciek Świderek z klasy 1a - I miejsce
  • Piotr Południuk z klasy 1a - II mieisce
  • Kinga Rębisz z klasy 1b - III miejsce
  • Daniel Odrzygoski z klasy 1b - wyróżnienie

Klasy II

  • Patrycja Szczepaniak z klasy 2b - I miejsce
  • Michał Zieliński z klasy 2c - IImiejsce
  • Justyna Leń z klasy 2c - III miejsce
  • Tomek Grześkiewicz z klasy 2a - III miejsce
  • Marysia Tarasewicz z klasy 2b - wyróżnienie
  • Kaja Żyłowska z klasy 2a - wyróżnienie
  • Janek Mydłowski z klasy 2c - wyróżnienie

SZKOLNY KONKURS „CZTERY PORY ROKU”

Klasy I - kategoria plastyczno-komputerowa:

  • Michał Rogulski z klasy 1a – I miejsce
  • Kinga Rębisz z klasy 1b – I miejsce
  • Kornelia Wójcik z klasy 1a – II miejsce
  • Ola Pacholak z klasy 1c – II miejsce
  • Alek Bednarek z klasy 1b – III miejsce
  • Natalia Bąk z klasy 1c – III miejsce
  • Justyna Błaszczak z klasy 1c – wyróżnienie
  • Ala Tarnowska z klasy 1b – wyróżnienie

Klasy II - kategoria literacko-komputerowa:

  • Kinga Bogumił z klasy 2a– I miejsce
  • Adam Dewiński z klasy 2a – II miejsce
  • Martyna Sioch z klasy 2b – III miejsce
  • Michalina Dylewska z klasy 2b – IV miejsce
  • Justyna Leń z klasy 2c – wyróżnienie
  • Patrycja Szczepaniak z klasy 2c – wyróżnienie
  • Paweł Borkowski z klasy 2a – wyróżnienie
  • Michał Zieliński z klasy 2c – wyróżnienie

KONKURS „MOJE SŁODKIE MARZENIE WEDEL”

  • Natalia Bąk - nagroda główna
  • Martyna Czubaj z klasy 1c - wyróżnienie

KONKURS „PIĘKNIE CZYTAMY”

  • Martyna Miłkowska z klasy 3a – I miejsce
  • Paulina Bogucka z klasy 3b – III miejsce

KONKURS „PALMA WIELKANOCNA”

  • Paulina Karpiejczyk z klasy 3b – I miejsce

 MIĘDZYSZKOLNA LIGA TANECZNA
o Puchar Burmistrza Marek 2007


  • I miejsce dla Szkoły Podstawowej nr 212
  • Srebrny medal wywalczyli:
    Natalka Ratajczak i Szymon Zalewski z klasy 2a
  • Brązowy medal otrzymali:
    Patrycja Kalwajt i Magdalena Radzik z klasy 2a
     
    ________________________________________
     
    KLASY IV- VI

III OGÓLNOWARSZAWSKI KONKURS
SAVOIR VIVRE
„OBYCIE UMILA ŻYCIE”

  • Martyna Łukaszewska, Marta Pawlak, Aleksandra Skoneczny i Aleksandra Simonides – IV miejsce

OGÓLNOPOLSKA AKCJA „UCZEŃ Z KLASĄ”

  • Tytuł „Uczeń z klasą” otrzymali:
    Burdach Kinga, Znajdek Zuzanna, Monkiewicz Aleksander, Flis Paulina, Nowicka Anna, Kowalczyk Natalia, Dur Aleksandra, Lazarowska Karolina, Dąbrowska Aneta

 FESTIWAL TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ
DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA

  • Redakcja „Gryzmołka” – wyróżnienie w kategorii gazetki szkolne
  • Samorząd – wyróżnienie w kategorii fotografia
  • Aleksandra Tarnowska - wyróżnienie w kategorii literackiej
  • Antonina Bargiełowska-Johnsen - wyróżnienie w kategorii recytatorskiej

MAZOWIECKI PRZEGLĄD SWOBODNYCH INICJATYW „PRZYJAŹŃ”

  • Aleksandra Kulik z klasy VIb – wyróżnienie w kategorii komiks

KONKURS RECYTATORSKI
"WARSZAWSKA SYRENKA"

  • Aleksandra Kulik z klasy VIb - wyróżnienie

KURATORYJNY KONKURS POLONISTYCZNY
2006/07

  • Aleksandra Dur z klasy 6d – finalistka
  • Maja Cudnok z klasy 6d – półfinalistka

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY
2006/07

  • Marcin Świderek z klasy 5d – finalista
  • Maja Cudnok z klasy 6d – półfinalistka
  • Aleksandra Tarnowska z klasy 6d – półfinalistka

KONKURS „WYDAJEMY WŁASNĄ KSIĄŻKĘ”

  • Marta Mściwujewska z klasy 5d – nagroda w kategorii literackiej

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „FOX”

  • Robert Kołakowski  z klasy 5d – dyplom za dobry wynik

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO „BIG BEN”

  • Kamila Pleban z klasy 6b – wyróznienie

SZKOLNY TURNIEJ MITOLOGICZNY

  • Klasa 5bd – I miejsce
  • Klasa 5d – II miejsce

WARSZAWSKIE IGRZYSKA EKOLOGICZNE

  • Marta Pawlak z klasy 5b – III miejsce

OGÓLNOPOLSKI KONKURS „EKO-PLANETA”

  • Marta Pawlak z klasy 5b – wyróżnienie
  • Kamila Pleban z klasy 6b – wyróżnienie
  • Aleksandra Symonides z klasy 5b – wyróżnienie
  • Zuzanna Znajdek z klasy 5b – wyróżnienie
  • Robert Kołakowski z klasy 5d – wyróżnienie
  • Natalia Kowalczyk z klasy 5b – wyróżnienie
  • Łukasz Markowicz z klasy 5c – wyróżnienie

WOJWÓDZKI KONKURS MATEMATYCZNY
organizowany przez mazowieckiego Kuratora Oświaty

  • Aleksandra Skoneczny z klasy VIa – laureat
  • Katarzyna Klimek z klasy VIa – laureat

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY
„KANGUR”

  • Katarzyna Klimek z klasy 6a – wyróżnienie
  • Joanna Witowska z klasy 6a – wyróżnienie
  • Karol Worach z klasy 5b – wyróżnienie
  • Robert Kołakowski z klasy 5d – wyróżnienie
  • Aleksander Monkiewicz z klasy 5b – wyróżnienie
  • Kordi Fatima z klasy 4b – wyróżnienie
  • Anna Nowicka z klasy 5b – wyróżnienie
  • Maciej Ponichter z klasy 5b – wyróżnienie
  • Natalia Kowalczyk z klasy 5b – wyróżnienie
  • Julia Czubaj z klasy 4b – wyróżnienie
  • Julia Lewandowska z klasy 4a – wyróżnienie
  • Karolina Bilewicz z klasy 4a – wyróżnienie

II MOKOTOWSKI KONKURS MATEMATYCZNY
IM. J. ŚNIADECKIEGO

  • Robert Kołakowski z klasy 5d – I miejsce
  • Aleksander Monkiewicz z klasy 5b – II miejsce
  • Izabela Jurkowska z klasy 4b – II miejsce
  • Kordi Fatima z klasy 4b – III miejsce

KONKURS MATEMATYCZNY „MERIDIAN”

  • Robert Kołakowski z klasy 5d – dyplom uznania
  • Julia Banasińska z klasy 6c – dyplom uznania

KONKURS „MOJE SŁODKIE MARZENIE WEDEL”

  • Kamila Pleban z klasy 6b – wyróżnienie
  • Dajana Borowiec z klasy 6a - wyróżnienie
  • Antonina Bargiełowska-Johnsen z klasy 6d– wyróżnienie
  • Emil Auhazi z klasy 6d– wyróżnienie

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PARAFIADOWY
„ŻYCIWE I DZIEŁO ŚW. JÓZEFA …”

  • Śniecińska Zuzanna z klasy – II miejsce
  • Marta Włodarczyk z klasy – IV miejsce
  • Kamila Szczęsna z klasy – IV miejsce
  • Julia Banasińska z klasy 6c – VI miejsce

 


 Osiągnięcia sportowe

Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Mokotowa – II, III i IV miejsce drużyny dziewcząt

Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Sadyby – II miejsce drużyna chłopców

Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych 
Monika Sitarska 2 miejsce
Julia Czubaj 7 miejsce
Angelika Tryk 11 miejsce
Stanisław Jurkowski 2 miejsce
Andrzej Czubaj 3 miejsce

Mistrzostwa Warszawy w indywidualnych biegach przełajowych
Stanisław Jurkowski 6 miejsce
Monika Sitarska 13 miejsce
Andrzej Czubaj 21 miejsce

Mistrzostwa Mokotowa w sztafetowych biegach przełajowych (8 x 1000m.)
III miejsce sztafeta chłopców: 
Staś Jurkowski, Michał Malinowski, Karol Worach, Bartek Karwowski,  Bartek Krebs, Armen Pogosjan, Maciek Ponichter, Andrzej Czubaj

Mistrzostwa Mokotowa w minikoszykówce
II miejsce drużyna dziewcząt: 
Antosia Bargiełowska, Iza Jurkowska, Ola Krysiuk, Ola Kulik, Justyna Woźniak, Julia Banasińska, Ola Kobiałka, Ola Tarnowska, Ola Skoneczny, Kasia Klimek, Dominika Dzieniszewska, Kamila Szczęsna

II miejsce drużyna chłopców: 
Maciek Banach, Kuba Multański, Bartek Krebs, Michał Słabuszewski, Michał Malinowski, Michał Narojczyk, Sebastian Gadecki, Mateusz Zieliński, Karol Worach, Andrzej Czubaj, Rafał Paliszewski, Grzesiek Sieradzki, Adrian Bruliński

Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym
dziewczęta: 
I miejsce – Antonina Bargiełowska, Agnieszka Czubaj
III miejsce – Martyna Makrucka, Aleksandra Skoneczny, Katarzyna Klimek

chłopcy: 
II miejsce – Andrzej Czubaj, Marcin Drewniak

Gwiazdkowy Turniej Minikoszykówki
II miejsce drużyna dziewcząt: 
Antosia Bargiełowska, Iza Jurkowska, Ola Krysiuk, Ola Kulik, Justyna Woźniak, Julia Banasińska, Ola Kobiałka, Ola Skoneczny, Dominika Dzieniszewska, Kamila Szczęsna, Kasia Werle

IV miejsce drużyna chłopców:  
Maciek Banach, Kuba Multański, Michał Słabuszewski,  Sebastian Gadecki, Mateusz Zieliński, Karol Worach, Andrzej Czubaj, Rafał Paliszewski, Filip Bramorski

Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej
II miejsce drużyna dziewcząt:
Justyna Woźniak, Tosia Bargiełowska, Ola Skoneczny, Iza Jurkowska, Julia Banasińska, Ola Kulik, Martyna Makrucka, Klaudia Babiuch, Kasia Werle

IV miejsce drużyna chłopców:
 Michał Malinowski, Karol Worach, Michał Narojczyk, Maciej Ponichter, Jacek Szyszka, Andrzej Czubaj, Michał Słabuszewski, Filip Bramorski, Piotr Purzycki, Piotr Wieczorkiewicz, Olek Monkiewicz

Wielkanocny Turniej Minikoszykówki
II miejsce drużyna dziewcząt: 
Tosia Bargiełowska, Justyna Woźniak, Ola Skoneczny, Iza Jurkowska, Julia Banasińska, Ola Kulik, Ola Krysiuk, Kamila Szczęsna, Ola Kobiałka, Kasia Klimek, Dominika Dzieniszewska, Ola Tarnowska

II miejsce drużyna chłopców: 
Maciej Banach, Sebastian Gadecki, Michał Narojczyk, Jacek Szyszka, Łukasz Czarny, Michał Słabuszewski, Łukasz Czarny 

Turniej minikoszykówki „Orliki na start”
I miejsce drużyna dziewcząt kl. V: 
Zosia Trusz, Natalia Kowalczyk, Weronika Radzikowska, Hania Szkudlarek, Marta Pawlak, Dominika Niemiec, Klaudia Potyra, Ania Nowicka, Zuzia Znajdek 

I miejsce drużyna chłopców  kl. V: 
Sebastian Gadecki, Łukasz Czarny, Mateusz Zieliński, Andrzej Czubaj, Łukasz Markowicz, Maciej Ponichter, Karol Worach, Olek Monkiewicz

III miejsce drużyna dziewcząt kl. VI: 
Tosia Bargiełowska, Justyna Woźniak, Ola Skoneczny, Iza Jurkowska, Ola Krysiuk, Ola Kulik, Ola Tarnowska, Ola Kobiałka, Kasia Klimek, Julia Banasińska, Kamila Szczęsna, Dominika Dzieniszewska

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl