Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » rok 2007/2008

rok 2007/2008

 KLASY I - III

Międzyszkolny Konkurs „Animowana pocztówka z wakacji”

      kategoria - klasy III - IV

  • Patrycja Kalwajt z klasy 3a – wyróżnienie
  • Krzyś Gabryszewski z klasy 3a- wyróżnienie 

Szkolny konkurs plastyczny „Jesienna kompozycja”

  • Wyróżnienia: kl. IIIb, IIc,
  • Indywidualnie: Romuald Uniejewski z klasy IIc

Międzyszkolny konkurs plastyczny „Nasze Mazowsze - Drzewa Mazowsza”
 Najlepsze prace ze wszystkich klas wzięły udział w II etapie konkursu.

  • Ewy Blicharz z klasy IIa - II miejsce praca „Wierzba rosochata” 

„2007 rok gen. Andersa”

  • 4 uczniów z klasy IIc zdobyło wyróżnienia.

Szkolny konkurs plastyczny „Bezpieczna przerwa”

  • Zuzanna Janowska z klasy 1c - I miejsce
  • Anna Popiołek z klasy 1c  - III miejsce
  • Sonia Wróbel z klasy 1c - wyróżnienie

Ogólnowarszawski Konkurs Plastyczny „Tajemnice Łazienek Królewskich”

Laureaci:

  • Maciej Szeliga z klasy 2a – I miejsce
  • Izabela Stromidło i Maciej Wasążnik z klasy 3c – wyróżnienia. 

Międzyszkolny Festyn sportowy „Orliki na start” 

  • IIIc zdobyła III miejsce (puchar i dyplom).

Szkolna Olimpiada Sportowa klas 3

  • klasa IIIc - I miejsce
  • klasy IIIa i IIIb - II miejsce

Ogólnowarszawski konkurs plastyczny Re - Art „Moje miasto”

  • Ola Kosieradzka z klasy Ib - wyróżnienie

Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa

  • konkurs fotograficzny - zwycięzcy klasa Ib, IIb
  • Patrycja Florczuk, Karolina Samsel, Natalia Szczepańska, Zuzia Wasilewska z klasy 1b – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla klas III „Liczydełko”

  • Zosia Pisarska z klasy 3b – III miejsce
  • Tomek Grześkiewicz z klasy 3a – wyróżnienie
  • Jacek Kozłowski z klasy 3a – wyróżnienie
  • Kasia Marzec z klasy 3b – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla klas III „Ortografek” 

  • Martyna Sioch z kasy 3b – III miejsce
  • Marcel Kupis z klasy 3b – III miejsce
  • Adam Dewiński z klasy 3a – III miejsce

Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „W labiryntach matematyki”

Do międzyszkolnego etapu przeszli:

  • Maciej Świderek IIa, Piotr Południuk IIa,
  • Magdalena Bober IIb,
  • Natalia Patoka IIc, Jan Miękina IIc,
  • Tomasz Grześkiewicz IIIa i Jacek Kozłowski IIIa.

XXXI Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”

  • Michalina Dylewska z klasy 3b - nagroda
  • Patrycja Florczuk Ib
  • Kornelia Wójcik IIa - wyróżnienie

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny”

w kategorii wiekowej „Kangurek” - klasy I – II

  • Stachowicz Krzysztof  z klasy 2b – nagroda
  • Południuk Piotr z klasy 2a – nagroda
  • Blicharz Ewa z klasy 2a - nagroda

w kategorii wiekowej  „Maluch” - klasy III piszą łącznie z klasami IV

  • Tomek Grześkiewicz z klasy 3a – wyróżnienie
  • Krzyś Gabryszewski z klasy 3a – wyróżnienie
  • Jacek Kozłowski z klasy 3a – wyróżnienie
  • Dominik Bielecki z kasy 3b – wyróżnienie
  • Maciej Ignatowski z klasy 3b – wyróżnienie
  • Marcel Kupis z klasy 3b – wyróżnienie
  • Zofia Pisarska z klasy 3b – wyróżnienie
  • Emilka Poludniuk z kasy 3c – wyróżnienie
  • Maciek Kasprowicz z kasy 3c – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Zaba w Logo"

  • Tomek Grześkiewicz z klasy 3a  – wyróżnienie

Międzyszkolny Konkurs Informatyczny "Bohater mojej ulubionej ksiazki"

  • Tomek Grześkiewicz z klasy 3a  – wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Internetowa Liga Zadaniowa

  • Tomek Grześkiewicz z klasy 3a  – I miejsce
  • Krzyś Gabryszewski z klasy 3a – I miejsce
  • Jacek Kozłowski z klasy 3a  – II miejsce

Międzyszkolny Konkurs „Poeci dzieciom”

Kategoria plastyczna

  • Kamil Wieczorkiewicz z klasy 1b – wyróżnienie


Kategoria recytatorska

  •  


Kategoria literacka

  • Zosia Pisarska z klasy 3b – I miejsce

Konkurs plastyczny „Moje osiedle”

  • Ola Kosieradzka z klasy 1b wyróżnienie
  • Marta Paliszewska z klasy 3c - wyróżnienie

Konkurs „Wydajemy własną książkę”

  • Janek Pająk z klasy 3a – wyróżnienie
  • Adam Dewiński z klasy 3a – wyróżnienie
  • Janek Mydłowski z klasy 3c - Wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Eko Planeta”

  • Maciek Kasprowicz z klasy 3c – wyróżnienie

Konkurs Plastyczny „Dzieci – dzieciom Misji”

  • Michał Zieliński z klasy3b – I miejsce
  • Maciek Kasprowicz z klasy 3c – II miejsce
  • Ania Popiołek z klasy 1c – III miejsce

Konkurs języka angielskiego „Geniusz”

• 

Konkurs „Słowniczek obrazkowy języka angielskiego”

• 

Braliśmy też udział w konkursach:

Konkurs czytelniczy

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Nasza Syrenka”

Szkolny Konkurs Wiedzy o Warszawie dla klas II
„Warszawa da się lubić”

Szkolny konkurs na „Palmę wielkanocną”

 


 


  KLASY I V- VI

KONKURS „MOJE MARZENIE”

  • Amal Jawashreh  – III miejsce
  • Mateusz Tylman  - III miejsce
  • Zuzanna Lasecka - wyróżnienie

KONKURS „DOBRE RADY NA ODPADY”

  • Zuzanna Śniecińska z klasy 4a - I miejsce
  • Klaudia Rychter i Weronika Szydlik z klasy 5b - II miejsce
  • Asia Kowalicka z klasy 4b - III miejsce

KONKURS LOTERIA „ROZPOZNAWANIE DRZEW”

  • Michał Pieńkosz z klasy 5b - jako jedyny rozpoznał wszystkie drzewa

MOKOTOWSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNY IM. J.ŚNIADECKIEGO

Do II etapu konkursu przeszli:

  • Rafal Zdulski kl. IV a
  • Piotr Brzozowski kl. IV a
  • Karolina Bilewicz kl. V a
  • Jarosław Zimniak kl. V b
  • Aleksander Monkiewicz kl. VI b
  • Robert Kołakowski kl. VI
  • Artur Słabuszewski kl. VI

KONKURS „MERIDIAN”

  • Najwięcej punktów uzyskał Aleksander Monkiewicz uczeń klasy VI b 83/120, a trzech uczniów:
    Artur Słabuszewski, Karol Worach i Robert Kołakowski powyżej średniej (49pkt.)

MIĘDZYNARODOWY KONKURS
„ KANGUR MATEMATYCZNY”

  • wniki w maju

IV FESTIWAL TWÓRCZOŚCI
DZIECI I MŁODZIEŻY MOKOTOWA 2008

Kategoria literacka (fraszka):

• Benedykt Celiński kl. VI c – III miejsce
       (opiekun – p. Elżbieta Mościcka)

Kategoria fotograficzna:

•  Aleksander Korzeniowski kl. IVa – III miejsce
     (opiekun – p .Elżbieta Mościcka)
• Krzysztof Lipnicki kl. V – nagroda specjalna
    (opiekun – p. Anna Łaptiew)
• Marta Mściwujewska, Magdalena Rudnicka kl. VId - wyróżnienie
        (opiekun – p. Elżbieta Mościcka) 

Kategoria recytatorska:

• Julia Lewandowska kl. V – II miejsce
    (opiekun – p. Anna Łaptiew)
• Aleksandra Będziak kl. VI d – wyróżnienie
    ( opiekun – p. Elżbieta Mościcka)

Osiągnięcia sportowe

Mistrzostwa Mokotowa w ind. biegach przełajowych chłopców

kl. IV: Dawid Witkowski - 1 miejsce
kl.  V: Staś Jurkowski -
3 miejsce
        Mateusz Florczuk - 10 miejsce
kl. VI: Łukasz Czarny -
4 miejsce
         Andrzej Czubaj - 9 miejsce


Mistrzostwa Mokotowa w minikoszykówce

1 miejsce – drużyna chłopców
Sebastian Gadecki, Łukasz Czarny, Łukasz Markowicz, Mateusz Zieliński, Bartek Karwowski, Andrzej Czubaj, Olek Monkiewicz, Karol Worach, Filip Bramorski, Maciek Ponichter, Staś Jurkowski, Michał Pieńkosz

3 miejsce – drużyna dziewcząt
Zosia Trusz, Natalia Kowalczyk, Klaudia Potyra, Weronika Radzikowska, Marta Pawlak, Hania Szkudlarek, Ania Nowicka, Zuzia Znajdek, Paulina Flis, Jadzia Kolewska, Angelika Tryk, Kinga Burdach


Mistrzostwa Mokotowa  w sztafetowych biegach przełajowych

3 miejsce – sztafeta chłopców
Dawid Witkowski, Staś Jurkowski, Maciej Ponichter, Michał Pieńkosz, Mateusz Forczuk, Szymon Witan,  Karol Worach, Sebastian Gadecki, Bartek Karwowski, Andrzej Czubaj

5 miejsce – sztafeta dziewcząt
Natalia Kowalczyk, Zosia Trusz, Julia Czubaj, Angelika Tryk, Weronika Szydlik, Zuzia Znajdek, Kinga Kowalewicz, Kamila Dąbrowska, Klaudia Potyra, Marta Pawlak


Mistrzostwa Warszawy  w indywidualnych biegach przełajowych

Dawid Witkowski - 8 miejsce


Mistrzostwa Warszawy  w minikoszykówce

7 miejsce – drużyna chłopców
Sebastian Gadecki, Łukasz Czarny, Łukasz Markowicz, Mateusz Zieliński, Bartek Karwowski, Andrzej Czubaj, Olek Monkiewicz, Karol Worach, Filip Bramorski, Maciek Ponichter, Staś Jurkowski, Michał Pieńkosz


Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym

Dziewczęta
2 miejsce Natalia Kowalczyk i Monika Sitarska
3 miejsce Agnieszka Czybaj i Kinga Komorowska

Chłopcy
2 miejsce Adam Panasiuk i Andrzej Czubaj

Gwiazdkowy Turniej Minikoszykówki

1 miejsce drużyna dziewcząt:
Zosia Trusz, Klaudia Potyra, Hania Szkudlarek, Natalia Kowalczyk, Marta Pawlak, Julia Czubaj, Angelika Tryk, Jadzia Kolewska, Patrycja Boratyńska, Kinga Kowalewicz, Zuzia Steć

1 miejsce drużyna chłopców:
Sebastian Gadecki, Łukasz Czarny, Łukasz Markowicz, Andrzej Czubaj, Olek Monkiewicz, Maciej Ponichter, Michał Pieńkosz, Staś Jurkowski, Jarek Zimniak, Dawid Szczuckij

 Mistrzostwa Mokotowa w minipiłce nożnej 2008

1 miejsce drużyna chłopców

oraz

1 miejsce drużyna dziewcząt

Mistrzostwa Mokotowa w wieloboju łyżwiarskim

I miejsce drużyna chłopców 

Łukasz Czarny, Piotr Bąk, Daniel Kulesza, Szymon Witan, Adam Panasiuk

IV miejsce drużyna dziewcząt

Agnieszka Czubaj, Kinga Komorowska, Marta Pawlak, Natalia Kowalczyk, Kinga Kowalewicz

 

Mistrzostwa Warszawy w wieloboju łyżwiarskim

IV miejsce drużyna chłopców 

Łukasz Czarny, Piotr Bąk, Daniel Kulesza, Szymon Witan, Adam Panasiuk

 

Mistrzostwa Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym

III miejsce drużyna chłopców:

Kacper Owczarek, Łukasz Czarny, Sebastian Gadecki, Staś Jurkowski, Karol Worach, Andrzej Czubaj, Szymon Witan

 

III miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców zajął Kacper Owczarek

 

Mistrzostwa Mokotowa w lekkoatletycznym teście klas czwartych

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców zajął Dawid Witkowski

 

 

Na zakończenie rozgrywek XLI Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasza szkoła zajęła II miejsce w klasyfikacji ogólnej a w punktacji chłopców I miejsce na Mokotowie.


 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl