Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » rok 2008/2009

rok 2008/2009

KLASY I - III

  1. Konkursy pozaszkolne
  • Fotograficzny (MDK) „Zwyczaje świąteczne w moim domu”
     Wieliczko Maria kl.  3 b
     Rębisz Kinga           3 b
  • Poezja religijna
     Kornelia Wójcik kl. 3 a
  • „Orły na start” - kl. 3 c i 3 a
     Dziewczynki II miejsce
     Chłopcy III miejsce

 I miejsce Mizińska Anna kl. 3 c
     Klukowski Paweł kl. 3 c
 II miejsce Czubaj Martyna kl. 3 c
       Patoka Natalia  kl. 3 c
       Czerwiński Krzysztof kl. 3 c
       Kuciel Tymoteusz kl. 3 c
          Skrobek Mateusz kl. 3 c
 III miejsce Czerwiński Krzysztof kl. 3 c

  • Festyn Sportowo- Rekreacyjny dla uczniów klas trzecich Mokotowskich Szkół Podstawowych
    III miejsce
  • V. Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa - szkolny zespół "Wesołe nutki" /uczniowie z klas II/ 
    1 miejsce w konkursie tanecznym /kategoria: taniec ludowy/.
  • Ogólnopolski Konkurs "Stypendiada wczesnoszkolna 2009" - Patrycja Florczuk - I miejsce w konkursie czytelniczym
  • Kangur Matematyczny - Wojciech Steć i Ewelina Wiśniewskakl. 2b - nagrody
  • W labiryntach matematyki - Wojciech Steć kl. 2b - III miejsce w etapie dzielnicowym

   2.  Konkursy szkolne

  • Konkurs „ Cztery  pory roku – Jesień”

Klasy I:

  • 1 miejsce-Milena Kowalczyk 1d
  • 2 miejsce-Klaudia Przeździecka 1c
  • 3 miejsce-Natalia Kuchenbeker 1d
  • Wyróżnienie: Karolina Malinowska 1d

Klasy II:

  • 1 miejsce-Ania Hoang 2c
  • 2 miejsce-Paulina Chiczewska 2a
  • 3 miejsce-Maks Sobieraj 2c

Wyróżnienie: Mateusz Kaczyński 2c, Zuzanna Janowska 2c, Kuba Zawadzki 2c, Aleksandra Szemraj 2a, Sonia Wróbel 2c, Sandra Zarwalska 2b.

Klasy III:

1 miejsce-Kinga Rębisz 3b

2 miejsce-Natalia Bąk 3c

3 miejsce-Urszula Jasek 3b i Wiktoria Gałązka 3b

Wyróżnienie: Justyna Błaszczyk 3c, Jan Tokarski 3c, Aleksandra Pacholak 3c, Magda Bober 3b.

  • Jesienna Olimpiada Sportowa kl. I
     I miejsce kl. I a
     II miejsce kl. I b
     III miejsce kl. I c
     III miejsce kl. I d

w kategorii:

  • SLALOM: I miejsce kl. I a
  • RZUT DO CELU: I miejsce kl. I d
  • PRZEJŚCIE PRZEZ SZARFĘ: I miejsce kl. I c
  • BIEG Z PIŁKĄ: I miejsce kl. I a
  • PRZECIĄGANIE LINY: I miejsce kl. I a i I b

  •  

 

KLASY IV - VI

Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych
„MiniLOGIA. Grafika w Logo”
 LAUREAT– Tomasz Grześkiewicz z kl. IV a
 półfinał – Krzysztof Gabryszewski z kl. IV a

Kuratoryjny Konkurs Polonistyczny
- półfinał – Julia Lewandowska kl. VI a

IX Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal”
 - półfinał – Zuzanna Steć kl. VI a
 - finał – Fatima Kordi kl. VI b

Konkurs „ KANGUR” 
Mateusz Tylman kl.Va BARDZO DOBRY  
16 uczniów  - WYRÓŻNIENIE
3 uczniów – NAGRODA

Konkurs „MERIDIAN ”
 Fatima Kordi VI b BARDZO DOBRY
Zuzanna Steć Via BARDZO DOBRY
Jarek Zimniak VI b   DOBRY

Konkurs im.ŚNIADECKIEGO
Natalia Marchelewicz kl.IV   I MIEJSCE
Emilia Południuk  kl.IV           II MIEJSCE
Bartek Burdach  kl.V             III MIEJSCE

Warszawski konkurs na scenariusz do III cz. Filmu „HIGH SCHOOL  MUSICAL”
 - I miejsce – Śniecińska Zuzanna kl. V a
                 – Pater Julia kl  V a

SAVOIR-VIVRE-OBYCIE UMILA ŻYCIE
 - półfinał- Julia Pater kl. V a
  - Weronika Karpiejczyk kl. V b
  - Marta Czarna kl. V b
  - Magdalena Arbaszewska kl. V b
  - Patrycja Chilińska kl. VI a

Konkurs fotograficzny (MDK) "Zwyczaje świąteczne w moim domu"
      - Czubin Grażyna kl. IV c

Dzielnicowy konkurs plastyczny „Wspomnienia z wakacji”
  - I miejsce Śniecińska Zuzanna kl. V a
  - wyróżnienie – Domańska Karolina kl. V a

Kuratoryjny Konkurs Przyrodniczy
  - II etap– Fatima Kordi kl. VI b
Konkurs Plastyczny „Moje Marzenie”
  - I miejsce – Burdach Bartosz kl. V b
  - wyróżnienie – Sioch Martyna kl. IV b

Dzielnicowy Konkurs Historyczny dla kl. IV „Moja Biało-Czerwona”
  - III miejsce – Pisarska Zofia kl. IV b
           – Pająk Jan kl. IV b
Międzyszkolny Konkurs „Animowana kartka z wakacji”
  II miejsce – Tomasz Grześkiewicz z kl. IV a
                 – Krzysztof Gabryszewski z kl. IV a
  Wyróżnienie –Patrycja Kalwajt z kl. IV a

Zawody sportowe (I semestr):

Zawody Mikołajkowe na lodzie

kl. VI:    Szymon Witan                 - 2 miejsce

             Kinga Kowalewicz           - 2 miejsce

             Kaja McKinney                - 3 miejsce

 

kl. V:     Dawid Witkowski             - 2 miejsce

 

W klasyfikacji szkół drużyna dziewcząt i drużyna chłopców zajęły 2 miejsca 

Mistrzostwa Szkoły w tenisie stołowym

Dziewczęta

1 miejsce – Monika Sitarska

2 miejsce – Hania Czop

3 miejsce – Karolina Bilewicz

Chłopcy

1 miejsce – Jakub Skowroński

2 miejsce – Konrad Ostrowski, Dawid Witkowski
 

Gwiazdkowy Turniej Minikoszykówki

 

1 miejsce (dziewczęta):

 

Patrycja Boratyńska, Kinga Kowalewicz, Zuzia Steć, Angelika Tryk, Julia Czubaj, Natalia Węgrzyn, Kinga Korda, Ola Patoka, Natalia Krasoń, Wiktoria Bańska

 

4 miejsce (chłopcy):

 

Szymon Witan, Stanisław Jurkowski, Jarek Zimniak, Kuba Bandurski, Rafał Zdulski, Patryk Skrobek, Olaf Bednarczyk, Sebastian Filipiuk, Dawid Witkowski, Konrad Ostrowski

 

Mistrzostwa Mokotowa w tenisie stołowym

 

2 miejsce-Monika Sitarska i Karolina Bilewicz

 

Warszawska Olimpiada Młodzieży

 

9-12 miejsce (dziewczęta)

  

Mistrzostwa Mokotowa w minikoszykówce

 

1 miejsce na Mokotowie (dziewczęta):

 

Patrycja Boratyńska, Kinga Kowalewicz, Zuzia Steć, Angelika Tryk, Julia Czubaj, Jadzia Kolewska, Natalia Węgrzyn, Kinga Korda, Ola Patoka, Kaja Mckinney, Natalia Krasoń, Wiktoria Bańska

 

4 miejsce – drużyna chłopców

Szymon Witan, Stanisław Jurkowski, Jarek Zimniak, Kuba Bandurski, Olaf Bednarczyk, Sebastian Filipiuk, Dawid Witkowski, Mateusz Florczuk, Krzysztof Lipnicki, Kuba Pisarczyk, Karol Ludwig, Dawid Szczuckij

 

Mistrzostwa Mokotowa w sztafetowych biegach przełajowych

 

5 miejsce na Mokotowie (dziewczęta)

 

Mistrzostwa Mokotowa w indywidualnych biegach przełajowych

 

3 miejsce-Weronika Szydlik (VI)

8 miejsce-Monika Sitarska (VI)

 

1 miejsce Dawid Witkowski

2 miejsce Stanisław Jurkowski

3 miejsce Weronika Szydlik

6 miejsce Mariusz Kubacki

9 miejsce Mateusz Florczuk

 

W klasyfikacji łącznej-3 miejsce na Mokotowie (dziewczęta I chłopcy)

 

 

 

 

Zawody sportowe (II semestr):

Mistrzostwa Mokotowa w piłce nożnej:

III miejsce drużyna chłopców:

Stanisław Jurkowski, Mariusz Kubacki,  Mateusz Florczuk, Dawid Witkowski, Szymon Witan, Jakub Bandurski, Sebastian Filipiuk

drużyna dziewcząt – miejsce V - VIII

Mistrzostwa Mokotowa w wieloboju łyżwiarskim:

„Złoty krążek”

I miejsce drużyna chłopców 

Daniel Kulesza, Szymon Witan, Dawid Witkowski, Krzysztof Lipnicki, Tomasz Bąk

„Błękitna sztafeta”

III miejsce drużyna dziewcząt

Kinga Kowalewicz, Patrycja Boratyńska, Monika Sitarska, Kamila Dąbrowska, Zuzanna Steć, Kaja McKinney

 

Mistrzostwa Warszawy w wieloboju łyżwiarskim „Złoty krążek”:

IV miejsce drużyna chłopców 

Daniel Kulesza, Szymon Witan, Dawid Witkowski, Krzysztof Lipnicki, Tomasz Bąk

 

Mistrzostwa Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym:

II miejsce drużyna dziewcząt

Weronika Szydlik, Kinga Kowalewicz, Natalia Węgrzyn, Monika Sitarska, Julia Czubaj, Kamila Dąbrowska

II miejsce w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt zajęła

Weronika Szydlik

V miejsce drużyna chłopców:

Stanisław Jurkowski, Szymon Witan, Mariusz Kubacki, Jakub Bandurski, Dawid Witkowski

V miejsce w klasyfikacji indywidualnej chłopców zajął Stanisław Jurkowski

Turniej minikoszykówki „Orliki na start”:

klasy IV-V chłopców                    - I miejsce

klasy VI dziewcząt                        - II miejsce

klasy IV-V dziewcząt                     - III miejsce


 

 

KLASY I - III

Warszawskie Dni Sportu
Mistrzowie Sportu
klasa I
    Dziewczynki            Chłopcy
1   Stukonis Zuzanna   Wójcik Kacper
2   Hołownia Karolina    Winiarek Mikołaj
3   Berdun Natalia        Zimmer Filip

klasa II
     Dziewczynki                 Chłopcy
1   Krucińska Aleksandra    Kaczyński Mateusz
2   Juzala Aleksandra         Zawadzki Jakub
3   Południuk Gabriela        Kennedy Jan

klasa III
     Dziewczynki           Chłopcy
1   Milczarek Alicja      Świderek Maciej
2   Głębowska Noemi   Kiedrowski Piotr
3   Koczergo Patrycja   Skonieczny Michał

Mistrzowie Obrazu
klasy I
1   Hoang Laura
2   Miniak Patrycja
3   Grodzka Julia

klasy II
1   Hoang Anna
2   Wieczorkiewicz Kamil
3   Chiczewska Paulina

klasy III
1   Stępień Joanna
2   Wieliczko Maria
3   Blicharz Ewa

 

Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl