Jesteś tu: » Strona główna » osiągnięcia » rok 2009/2010

rok 2009/2010

KLASY I - III

Międzyszkolny Konkurs „Animowana pocztówka z wakacji”

      kategoria - klasy III - IV

  • Anna Hoang -  I miejsce 
  • Alek Froń -  I miejsce 

    Mokotowski Konkurs Ortograficzny dla klas III „Ortografek” 

  • Piotr Urlich kl. 3a -II miejsce
  • Aleksandra Wasilewska kl. 3b - II miejsce 
    Iwona Leń kl. 3a - wyróżnienie

    Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
„W labiryntach matematyki”

klasy 1

  • Szymon Dragan - 3 miejsce
  • Sawa Ostrowska - 3 miejsce

klasy 2

  • Jakub Owczarek - 2 miejsce
  • Ignacy Chełstowski - 2 miejsce
  • Grzwegorz Łojek - 3 miejsce

klasy 3

  • Ewelina Wiśniewska - III miejsce w etapie dzielnicowym i reprezentowanie naszej dzielnicy w Małej Olimpiadzie Matematycznej

Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny”

w kategorii wiekowej „Kangurek” - klasy I – II

  • Sylwia Paśniczek kl. 2a - nagroda
  • Michał Serkuczewski kl. 2b - nagroda
  • Grzegorz Łojek kl. 2b - nagroda
  • Jakub Owczarek kl. 2a - nagroda
  • Igor Daniluk kl. 2b - nagroda
  • Michał Kosecki kl. 2a - nagroda
  • Julia Grodzka kl. 2b - nagroda
  • Grzegorz Rębisz kl. 2b - nagroda

w kategorii wiekowej  „Maluch” - klasy III piszą łącznie z klasami IV

  • Maksymilian Glapiński kl. 3  - wyróżnienie
  • Dawid Dudek kl. 3a - wyróżnienie
  • Gabriela Południuk kl. 3b - wyróżnienie
  • Michał Wójtowicz kl. 3b  - wyróżnienie
  • Marianna Tepiłowska kl. 3b - wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Internetowa Liga Zadaniowa

  •  Jakub Owczarek LAUREAT

 Konkurs na animację "Lekki tornister"

  •  Koło komputerowe "Zabawy z Logo" - I miejsce w Dzielnicy Mokotów

Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

  • Jakub Owczarek 58 pkt. – wyróżnienie

  Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa

  • Zespół "Wesołe Nutki" - I miejsce w konkursie tanecznym


Ogólnopolski Konkurs
"Stypendiada wczesnoszkolna 2010"

  • Patrycja Florczuk - wyróżnienie w konkursie czytelniczym


KLASY IV - VI

Międzyszkolny Konkurs „Animowana pocztówka z wakacji”

      kategoria - klasy V - VI

  •  I miejsce - Tomasz Grześkiewicz
  • II miejsce - Krzysztof Gabryszewski 
  • II miejsce - Julia Pater

 Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych
„MiniLOGIA. Grafika w Logo”

  • Tomasz Grześkiewicz z klasy 5a LAUREAT
  • Krzysztof Gabryszewski z klasy 5a półfinalista

 

Ogólnopolski Konkurs Internetowa Liga Zadaniowa

  • Tomasz Grześkiewicz z klasy 5a LAUREAT
  • Krzysztof Gabryszewski z klasy 5a LAUREAT
  • Stefan Jacek Kozłowski z klasy 5a wyróżnienie

Konkurs Informatyczny P@scal

  • Piotr Brzozowski z klas 6a
  • Tomasz Grześkiewicz z klasy 5a

 

 Konkurs Matematyczny Meridian MMC 2010

  • Tomasz Grześkiewicz z klasy 5a - uzyskał ocenę bardzo dobrą

 

 Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny”

w kategorii wiekowej „Kangur” - klasy I V– VI

  • Tomasz Grześkiewicz kl. 5a  - wyróżnienie
  • Emilia Południuk kl. 5c  - wyróżnienie
  • Stefan Kozłowski kl. 5a  - wyróżnienie
  • Patrycja Szczepaniak kl.   - wyróżnienie
Poleć nasNewsletterNapisz do nas

Opracowanie: szkolnastrona.pl