rok 2010/2011
2011-11-19
KLASY I - III
Międzyszkolny Konkurs „Animowana pocztówka z wakacji”
kategoria - klasy II - IV
-
I miejsce Aleksandra Pyjor z kl. 3a
-
III miejsce Jakub Owczarek z kl. 3a
VIII Międzyszkolny Konkursu Ortograficzny
"Z ortografią za pan brat"
dla uczniów kl. III szkół podstawowych m. st. Warszawy
-
Julia Zalewska z kl. 3c - I miejsce
-
Agata Piszkiewicz 3a - dyplom finalisty
-
Aleksandra Zygmunciak 3c - dyplom finalisty
X Mokotowski Konkurs Ortograficzny "ORTOGRAFEK 2011"
-
Helena Trzeciak 3b II miejsce
-
Jaromir Dukaczewski 3b III miejsce
-
Julia Zalewska 3c III miejsce
-
Aleksandra Zygmunciak 3c wyróżnienie
II Międzyszkolny Mokotowski Konkurs Historyczny
„Historia nauczycielką życia”
-
Grzegorz Łojek z kl. 3b - wyróżnienie
-
Jacek Błaszczyk z kl. 3c - dyplom finalisty
-
Dominik Borowski z kl. 3c - dyplom finalisty
-
Taer Jawasreh z kl. 3c - dyplom finalisty
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
„W labiryntach matematyki”
klasy 2
-
III miejsce Filip Perkowski kl. IIa
klasy 3
-
I miejsce Jakub Owczarek z kl. 3a
- III miejsce Julia Grodzka z kl. 3b
Mała Olimpiada Matematyczna
- Jakub Owczarek z kl. 3a - II miejsce
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Liczydełko”
- Igor Daniluk z kl. 3b - I miejsce
- Grzegorz Łojek z kl. 3b - I miejsce
-
Ignacy Chełstowski z kl. 3b -I miejsce
Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny”
w kategorii wiekowej „Kangurek” - klasy I – II
w kategorii wiekowej „Maluch” - klasy III piszą łącznie z klasami IV
-
Jakub Owczarek z kl. 3a – wyróżnienie
-
Małgorzata Kozłowska z kl. 3a – wyróżnienie
-
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych
Liga Zadaniowa 02
-
Jakub Owczarek z kl. 3a - LAUREAT
Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”
-
Grzegorz Łojek kl 3b – nagroda
-
Jakub Owczarek kl. 3a – wyróżnienie
-
Zuzanna Stukonis kl. 3a – wyróżnienie
-
Taer Jawasrh kl. 3c – wyróżnienie
-
Maria Chrapowicka kl. 3a – nagroda pocieszenia
-
Sylwia Paśniczek kl. 3a – nagroda pocieszenia
-
Agata Piszkiewicz kl. 3a – nagroda pocieszenia
-
Aleksandra Pyjor kl. 3a – nagroda pocieszenia
Festiwal Twórczości Artystycznej Dzieci i Młodzieży Mokotowa
Kategoria recytatorska
-
Barbara Dąbrowska kl. 2a wyróżnienie
Kategoria fotograficzna
-
I miejsce Szymon Dragan kl. 2a
-
Zuzanna Kolasińska kl. 2a wyróżnienie
-
Pola Łakow kl. 1b wyróżnienie
KLASY IV - VI
Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych
„MiniLOGIA. Grafika w Logo”
-
Tomasz Grześkiewicz z klasy 6a - LAUREAT
-
Stefan Jacek Kozłowski z klasy 6a - finalista
Ogólnopolski Konkurs Informatyczny dla uczniów szkół podstawowych
Liga Zadaniowa 02
- Jakub Owczarek z kl. 3a - LAUREAT
- Tomasz Grześkiewicz z klasy 6a - LAUREAT
- Stefan Jacek Kozłowski z klasy 6a - LAUREAT
Międzyszkolny Konkurs „Animowana pocztówka z wakacji”
kategoria - klasy V - VI
-
I miejsce - Tomasz Grześkiewicz kl. 6a
Konkurs Informatyczny P@scal
-
Tomasz Grześkiewicz kl. VIa - finalista
Międzynarodowy Konkurs matematyczny „Kangur Matematyczny”
w kategorii wiekowej „Kangur” - klasy I V– VI
Konkurs matematyczny „MERIDIAN”
-
Tomasz Grześkiewicz VIa - bardzo dobry dobry – Stefan Kozłowski VIa
-
Stefan Kozłowski VIa - dobry
Międzynarodowy Konkurs „Kangur matematyczny”
WYNIK:
19 wyróżnień
2 bardzo dobre
Dzielnicowy Konkurs matematyczny im. J. Śniadeckiego
-
T. Grześkiewicz kl. VI a – I miejsce
-
N. Popis kl. V - II miejsce
-
E. Południuk kl. VI c - II miejsce
-
G.Południuk kl. IVb – III miejsce
Konkurs St@ś
-
Tomasz Grześkiewicz kl. VIa– I miejsce